goggle ads

A+ A A-

Οι μαθητές που θα βραβευτούν για τους διαγωνισμούς της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας

Το Παράρτημα Ημαθίας της Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας βραβεύει τους μαθητές που διακρίθηκαν στους διαγωνισμούς: Υπατία, Καραθεοδωρή, Πυθαγόρας, Θαλής και Μικρός Ευκλείδης κατά τα έτη 2019, 2020, 2021 και 2022.

Η τελετή βράβευσης θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 18 Ιουνίου 2022 στις 7:00 μ.μ. στο Εκκοκιστήριο Ιδεών. Κεντρικοί ομιλητές θα είναι ο Ιωάννης Τυρλής, Γ.Γ. Ελληνικής Μαθηματικής Εταιρείας και δρ Πανεπιστημίου Αθηνών, ο οποίος θα αναπτύξει το θέμα «Μαθηματικοί Διαγωνισμοί» και ο Ανδρέας Πούλος, δρ Διδακτικής των Μαθηματικών Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης , ο οποίος θα αναπτύξει το θέμα « Προβλήματα για διασκέδαση και προβλήματα για το κέρδος».

Οι μαθητές που θα βραβευτούν:

ΥΠΑΤΙΑ 2019-2020

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

1

Ασίκη

Ευθυμία

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

2

Βράκα

Αναστασία

Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

3

Γεωργιάδης

Ορέστης

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

4

Γκοντοπούλου

 Ελισάβετ

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

5

Γκούντρας

Δημήτριος

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

6

Ευθυβουλίδης

Νικόλας

1ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

7

Θεοχαρόπουλος

Τηλέμαχος

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

8

Ιωσηφίδου

Δέσποινα

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

9

Ιωσηφίδου

Αντωνία

Γ/ΣΙΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

10

Κακαγιάννη

Σοφία

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

11

Κακαγιάννης

Χρήστος

Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

12

Καραμίχος

Ιωάννης

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

13

Λιόλιος

 Γεώργιος

5ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

14

Μουρατίδης

Βασίλειος

Γ/ΣΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

15

Μπίζου

Στυλλιανή

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

16

Νέτσιου

Μαγδαληνή

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

17

Ξυλοκαγιάννης

Βασίλειος

1ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

18

Παντελίδου

Αντιγόνη

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

19

Παπαδόπουλος

Λάμπρος

3ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

20

Πίτσης

Αντώνιος

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

21

Πουλιόπουλος

Πασχάλης

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

22

Ρέμπελου

Νόνη

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

23

Σακαλή 

Σταυρούλα

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

24

Σαλαμάνης

Δημήτριος

2ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

25

Σαραφαντώνη

 Φανή

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

26

Στεργίου

Μαρία

1ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

27

Σωτηριάδης 

Θεόδωρος

6ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

28

Τάνης

Στέργιος

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

29

Τσιάτσιου

Λυδία

3ο Γ/ΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

30

Τσιφλίδης

Ευστάθιος

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ

31

Φωτιάδου

Φωτεινή

4ο Γ/ΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

32

Χρυσοχόου

Ανδρέας

Γ/ΣΙΟ ΚΑΒΑΣΙΛΩΝ

33

Χωλίδου

Σοφία

2ο Γ/ΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

 

ΥΠΑΤΙΑ 2021-2022

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

  •  

ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΑΝΔΡΕΑΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΒΟΓΙΑΤΖΗ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΔΑΣΙΟΣ

ΛΕΥΤΕΡΗΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ

ΧΡΙΣΤΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΕΜΒΑΛΩΜΑΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΖΗΣΗ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΖΟΥΚΗ

ΔΑΝΑΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΘΕΜΕΛΗΣ

ΒΑΣΙΛΗΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΓΙΝΑΣ

  •  

ΘΕΟΔΩΡΕΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΑΤΡΟΥΠΚΟΣ

ΙΑΣΩΝΑΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΚΟΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ

ΧΑΡΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΑΤΣΟΥΚΑ

ΟΛΓΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ

ΣΤΡΑΤΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΝΕΦΕΛΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ

ΔΡΟΣΙΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΝΟΥΛΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΝΤΟΒΑ

ΦΑΙΔΡΑ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΠΑΡΙΣΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΤΣΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΡΟΤΣΙ

ΓΙΟΥΕΝΤΖΙ

6ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΚΕΝΤΕΡΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΤΖΑΤΖΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΤΖΗΤΖΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΤΟΥΜΠΑ

ΑΘΗΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΤΣΙΤΕΡΙΔΟΥ

ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΣΤΕΛΙΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ

5ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΟΛΕΒΑ

ΕΛΕΝΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

 

ΘΑΛΗΣ 2020-2021

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1

ΜΠΡΟΥΣΚΕΛΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3

ΠΑΥΛΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

ΜΟΥΣΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

4

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο  ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

5

ΜΟΥΡΑΤΙΔΟΥ

ΠΟΛΥΤΙΜΗ

ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΜΑΚΡΟΧΩΡΙΟΥ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

 

ΘΑΛΗΣ 2021-2022

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

1

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

2

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ’ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

3

ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ

ΣΟΦΙΑ

1ο ΕΠΑΛ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

4

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

5

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ

4ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α’ ΛΥΚΕΙΟΥ

6

ΚΑΛΛΙΜΑΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

7

ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ

ΗΛΙΑΝΑ

5ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

8

ΚΩΣΤΑΚΟΥ

ΕΛΕΝΗ ΑΘΗΝΑ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

9

ΣΤΕΡΓΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

10

ΤΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2ο ΓΕΝΙΚΟ ΛΥΚΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

Β’ ΛΥΚΕΙΟΥ

 

ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 2021

α/α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

ΤΑΞΗ

  •  

 

ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΓΕΡΟΝΤΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΚΟΣΟΓΛΟΥ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

  •  

ΜΑΥΡΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

3ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

Β ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

 

  •  

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Ν. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ-Ν. ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

5ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΖΗΣΕΚΑ

ΕΛΠΙΝΙΚΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΖΟΥΚΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΚΑΝΤΙΜΟΙΡΗΣ

ΓΙΑΝΝΗΣ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΚΟΛΟΚΑΤΣΗ

ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

7o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΜΠΑΛΑΣΗΣ

ΛΟΥΚΑΣ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

Δ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΔΑΓΚΟΥΛΗ

ΦΩΤΕΙΝΗ

6ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Ε ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΓΕΡΟΝΤΙΔΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ

12ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΖΟΥΚΗ

ΔΑΝΑΗ

4ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ Βέροιας

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

2ο ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΟΖΑΝΗΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΤΖΑΤΖΑΝΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

3o ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΤ ΔΗΜΟΤΙΚΟΥ

  •  

ΖΗΣΕΚΑ

ΟΛΥΜΠΙΑ

4ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΚΟΣΟΓΛΟΥ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

2ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΚΥΒΕΝΤΙΔΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

3ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑ

ΕΥΘΥΜΙΑ

1ο  ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Α ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΘΕΟΧΑΡΟΥΣ

ΗΛΙΑΣ-ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΗΜΕΡΗΣΙΟ ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΜΠΙΛΙΟΥΡΗ

ΑΜΑΛΙΑ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣ

Β ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΝΑΚΙΤΣΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

4o ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

  •  

ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΗΣ

ΓΙΩΡΓΟΣ

1ο ΓΥΜΝΑΣΙΟ ΒΕΡΟΙΑΣ

Γ ΓΥΜΝΑΣΙΟΥ

 

ΜΙΚΡΟΣ ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ 2022

α/α

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ

ΤΜΗΜΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ

  •  

ΑΖΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

Ε1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΑΜΑΞΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΑΝΤΩΝΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΑΡΑΪΤΖΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

04ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΑΡΙΖΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΑΣΒΕΣΤΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΒΙΣΑΡΙΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ

Ε

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

  •  

ΓΑΛΑΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΑΛΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΣΤ

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΑΡΓΑΛΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

04ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΙΑΤΖΙΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΓΚΑΛΑΒΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΚΑΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΓΚΑΣΙΟΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ

ΣΤ

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

  •  

ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΙΣΤΙΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΔΑΛΙΓΚΑΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

  •  

ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  •  

ΔΑΡΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Ε

ΝΗΣΙΟΥ

  •  

ΔΕΛΑΒΕΡΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΔΕΛΗΣΑΒΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  •  

ΔΟΥΜΑ ΣΟΦΙΑ

ΣΤ

01ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΕΚΜΕΚΤΣΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΖΑΛΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΖΗΣΕΚΑ ΕΛΠΙΝΙΚΗ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΖΟΥΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΖΟΥΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΖΟΥΡΑΣ ΡΑΦΑΗΛ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΘΕΜΕΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΣΤ1

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΘΕΟΛΟΓΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ-ΑΝΤΙΝΟΟΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΚΑΜΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

01ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΑΤΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΑΤΖΑ ΒΕΛΒΕΤ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  •  

ΚΑΦΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  •  

ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΙΡΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤ

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΟΥΛΑΚΙΩΤΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

Ε

9ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ

Ε

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΛΑΦΑΡΑ ΜΑΡΙΑ

Ε

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΛΕΚΑ ΜΠΡΟΥΝΙΛΝΤΑ

ΣΤ

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  •  

ΜΑΓΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Ε

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  •  

ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

ΝΗΣΙΟΥ

  •  

ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ

ΣΤ

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΜΑΡΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  •  

ΜΑΤΣΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΗΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤ

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΜΗΤΡΟΥΛΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΟΥΡΤΖΙΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΙΧΑΗΛ

ΣΤ

ΑΓΚΑΘΙΑΣ- ΚΥΨΕΛΗΣ

  •  

ΜΠΑΡΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΠΙΛΑΔΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ε

04ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ

Ε

6ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΜΠΟΥΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

ΑΓΚΑΘΙΑΣ- ΚΥΨΕΛΗΣ

  •  

ΝΗΣΕΛΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ

ΣΤ

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΝΙΚΟΛΑΪΔΟΥ ΕΛΕΝΗ

Ε

ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ

  •  

ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  •  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΔΑ

ΣΤ

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  •  

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΣΤ

04ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΠΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Ε

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΠΑΣΑΜΕΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΣΙΝΤΕΛΗ ΟΛΓΑ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

Ε

1ου ΜΕΛΙΚΗΣ

  •  

ΠΕΛΤΕΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΕΤΚΕΛΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΕΤΣΑΚΟΥ ΜΑΡΙΝΕΛΑ

ΣΤ

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΙΣΤΟΦΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ

Ε2

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΡΙΖΟΥ ΜΑΡΙΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΣΑΒΒΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

  •  

ΣΑΡΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ

  •  

ΣΙΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΣΤ

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΣΙΟΥΡΑΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΤ2

01ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΙΦΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ-ΑΝΝΑ

Ε

ΔΙΑΒΑΤΟΥ-ΜΕΣΗΣ

  •  

ΣΚΙΠΕΤΑΡΙΟΥ ΑΡΕΤΗ

Ε

8ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΟΓΙΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

Ε

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

  •  

ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΣΤΑΘΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Ε

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

Ε

10ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΒΕΑΤΡΙΚΗ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ

Ε

ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΡΙΛΟΦΟΥ

  •  

ΣΤΕΦΑΝ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΣΤ

10ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

  •  

ΤΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

ΣΤ

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΤΑΧΤΑΤΖΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΤ

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  •  

ΤΖΙΩΝΑ ΕΛΕΝΗ

ΣΤ

04ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΤΟΠΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΤΟΥΛΙΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΤΣΑΜΗΤΡΟΥ ΑΘΗΝΑ

Ε

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤ

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΤΣΙΟΜΠΡΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  •  

ΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤ

03ου ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ

  •  

ΤΣΟΡΑΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

Ε

03ου ΝΑΟΥΣΑΣ

  •  

ΦΕΝΕΡΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΤ

03ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΦΛΩΡΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΣΤ

ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΟΥ-ΒΡΥΣΑΚΙΟΥ

  •  

ΦΟΥΔΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤ

ΛΕΥΚΑΔΙΩΝ

  •  

ΧΑΛΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤ

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΡΟΖΑΛΙΑ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ -ΑΝΝΑ

Ε

05ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΑΤΖΗΪΩΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Ε

02ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΑΤΖΗΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΕΥΡΩΠΗ

Ε

ΝΙΚΟΜΗΔΕΙΑΣ Ν. &Π. ΛΥΚΟΓΙΑΝΝΗΣ

  •  

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Ε

12ου ΒΕΡΟΙΑΣ

  •  

ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

Ε

ΡΑΧΗΣ ΤΡΙΠΟΤΑΜΟΥ

  •  

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Ε

ΠΑΤΡΙΔΑΣ

 

Τελευταία τροποποίηση στις

Copyright © 2013 24oresnews.gr - Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος - Ανάπτυξη & υποστήριξη ιστοσελίδας: LEONweb