goggle ads

A+ A A-

Οι μαθητές που αρίστευσαν στο 6ο Γυμνασιο Βέροιας

Από το 6ο Γυμνάσιο Βέροιας ανακοινώθηκαν τα ονόματα των μαθητών που αρίστευσαν. Αναλυτικά:

Α' τάξη

Α/ Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Τμήμα

Μέσος Όρος

1

ΖΕΓΑ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

Α2

19 13/15

2

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΗΡΑΚΛΗΣ

Α3

19 13/15

3

ΠΑΤΣΙΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Α4

19 13/15

4

ΡΟΤΣΙ

ΓΙΟΥΕΝΤΖΙ

ΠΕΤΡΙΤ

Α4

19 12/15

5

ΗΛΙΑΔΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Α1

19 10/15

6

ΤΖΙΟΥΡΤΖΙΑ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ -ΘΩΜΑΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Α4

19 10/15

7

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

Α2

19 9/15

8

ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

Α3

19 9/15

9

ΚΥΡΙΑΖΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

Α3

19 8/15

10

ΣΟΥΛΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΘΩΜΑΣ

Α4

19 8/15

11

ΣΤΟΓΙΑΝΝΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α4

19 3/15

12

ΠΕΤΡΟΜΕΛΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α2

19 2/15

13

ΚΑΡΑΤΖΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Α2

19 1/15

14

ΣΚΗΠΗΤΑΡΗ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Α1

19 1/15

15

ΠΑΝΤΑΖΟΓΛΟΥ

ΣΥΜΕΛΑ

ΙΩΑΚΕΙΜ

Α3

19

16

ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

Α2

18 14/15

17

ΜΑΡΤΙΚΑ

ΕΥΘΥΜΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α4

18 13/15

18

ΚΟΥΤΡΗΣ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

Α1

18 12/15

19

ΤΑΡΑΜΟΝΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Α1

18 10/15

20

ΣΙΑΡΕΝΟΣ

ΤΡΑΪΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Α4

18 9/15

21

ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Α3

18 8/15

Β' τάξη

Α/ Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Τμήμα

Μέσος Όρος

1

ΚΑΡΑΦΟΛΑ

ΑΡΕΤΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Β1

19 14/15

2

ΜΠΟΣΙ

ΛΑΟΥΡΑ

ΦΕΡΙΤ

Β1

19 14/15

3

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Β1

19 12/15

4

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΚΟΣΜΑΣ

Β1

19 10/15

5

ΠΑΣΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΕΥΚΛΕΙΔΗΣ

Β4

19 10/15

6

ΖΙΩΓΑ

ΜΑΡΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β1

19 8/15

7

ΣΓΟΥΡΟΥ

ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Β4

19 8/15

8

ΤΟΛΙΑ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ

ΒΑΪΟΣ

Β4

19 7/15

9

ΠΑΣΙΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Β4

19 6/15

10

ΝΤΟΚΑ

ΙΩΑΝΝΑ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β1

19 4/15

11

ΣΙΑΡΑΨΗΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

Β4

19 3/15

12

ΓΚΑΪΤΑΤΖΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Β2

19 1/15

13

ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Β1

19 1/15

14

ΝΤΟΚΑ

ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Β1

19 1/15

15

ΤΟΥΦΑΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Β1

19 1/15

16

ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΙΣΑΒΕΤ

ΘΩΜΑΣ

Β1

18 14/15

17

ΚΑΖΙΛΑ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΠΕΤΡΟΣ

Β2

18 12/15

18

ΒΑΣΙΛΤΣΗ

ΑΣΠΑΣΙΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Β1

18 11/15

19

ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ ΘΩΜΑΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

Β4

18 11/15

20

ΓΕΡΜΑΝΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Β2

18 10/15

21

ΤΣΙΤΙΝΙΔΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

Β4

18 10/15

22

ΓΕΡΜΑΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

Β2

18 9/15

23

ΜΑΝΟΥΣΑΡΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

Β2

18 9/15

24

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Β1

18 9/15

25

ΣΑΡΚΑΤΖΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

Β4

18 8/15

Γ' τάξη

Α/ Α

Επώνυμο μαθητή

Όνομα μαθητή

Όνομα πατέρα

Τμήμα

Μέσος Όρος

1

ΠΟΥΡΛΙΔΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

Γ4

20

2

ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ2

19 14/15

3

ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ4

19 13/15

4

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

Γ4

19 13/15

5

ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ2

19 12/15

6

ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Γ3

19 12/15

7

ΜΟΥΧΤΑΡΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ3

19 11/15

8

ΣΩΤΗΡΙΑΔΟΥ

ΕΥΔΟΞΙΑ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

Γ4

19 11/15

9

ΤΑΡΑΣΙΔΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Γ4

19 8/14

10

ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΝΔΡΕΑΣ

Γ2

19 7/15

11

ΚΟΥΠΙΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

Γ2

19 6/15

12

ΒΑΡΣΑΜΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ2

19 4/15

13

ΡΟΔΡΙΓΚΕΘ ΦΕΪΖΑΤΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑ- ΡΟΣΑΡΙΟ

ΧΟΣΕ- ΑΛΜΠΕΡΤΟ

Γ4

19 4/15

14

ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΕΝΙΑΜΙΝ

Γ4

19 3/15

15

ΠΑΤΣΑΛΑ

ΕΥΓΕΝΙΑ

ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γ3

19

16

ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

Γ3

18 14/15

17

ΤΖΙΒΑΝΙΔΟΥ

ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΙΩΣΗΦ

Γ4

18 13/15

 

Τελευταία τροποποίηση στις

Copyright © 2013 24oresnews.gr - Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος - Ανάπτυξη & υποστήριξη ιστοσελίδας: LEONweb