Logo
Εκτύπωση αυτής της σελίδας

O Κροάτης Ιβάν Μπέμπεκ διαιτητής του αγώνα Βέροια-Λάρισα

  • Γράφτηκε από τον 

H ΚΕΔ όρισε τους διαιτητές της 23ης αγωνιστικής της Super League 2. Στο ντέρμπι του Βορείου ομίλου Βέροια-ΑΕΛ ορίστηκε ο Κροάτης Ιβάν Μπέμπεκ (φωτ.) με βοηθούς τους συμπατριώτες του Πάτακι, Τόμας.

Αναλυτικά οι ορισμοί της αγωνιστικής:

Τετάρτη 9 Μαρτίου

ΒΟΡΕΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Θεσπρωτός - Αλμωπός Αριδαίας (15.00, Ηγουμενίτσας)

Διαιτητής: Γκάμαρης (Αθήνας)

Βοηθοί: Παγουρτζής (Πειραιά), Νιδριώτης (Αθήνας

 

Ξάνθη - Νίκη Βόλου (15.00, Ξάνθη Arena)

Διαιτητής: Μαλούτας (Ημαθίας)

Βοηθοί: Καραγκιζόπουλος, Χριστοδούλου (Ημαθίας)

 

Πιερικός - Ολυμπιακός Βόλου (15.00, Α' ΔΑΚ Κατερίνης)

Διαιτητής: Μπακογιάννης (Αθήνας)

Βοηθοί: Στεφανής, Δίπλαρης (Καρδίτσας)

 

Αν. Καρδίτσας - ΠΑΟΚ Β (15.00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Διαιτητής: Ζαμπαλάς (Ηπείρου)

Βοηθοί: Στάικος (Λάρισας), Θανασιάς (Ηπείρου)

 

Απόλλων Πόντου - Τρίκαλα (15.00, Μακεδονικού)

Διαιτητής: Πολυχρόνης (Πιερίας)

Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

 

Βέροια - ΑΕΛ (15.30 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Βέροιας)

Διαιτητής: Μπέμπεκ (Κροατία)

Βοηθοί: Πάτακι, Τόμας (Κροατία)

 

Ηρακλής - Απόλλων Λάρισας (15.00, Καυτανζόγλειο)

Διαιτητής: Τσέτσιλας (Γρεβενών)

Βοηθοί: Μωυσιάδης, Φαλτάκας (Γρεβενών)

 

Πανσερραϊκός - Ολυμπιακός Β (15.00, Δημ. Σερρών)

Διαιτητής: Κατσικογιάννης (Ηπείρου)

Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)

 

Ρεπό: Καβάλα

 

ΝΟΤΙΟΣ ΟΜΙΛΟΣ

Ηρόδοτος - Αιγάλεω (14.00, Ν. Αλικαρνασσού)

Διαιτητής: Τσαγκαράκης (Χανίων)

Βοηθοί: Σινιοράκης, Αναστασάκης (Χανίων)

 

Παναθηναϊκός Β - Εργοτέλης (15.00, Ασπροπύργου)

Διαιτητής: Ανδριανός (Αχαΐας)

Βοηθοί: Μπαλτάς, Οικονόμου (Αχαΐας)

 

Καλαμάτα - Αστ. Βλαχιώτη (15.00, Μεσσήνης)

Διαιτητής: Περράκης (Αθήνας)

Βοηθοί: Φωτόπουλος, Κολλιάκος (Αθήνας)

 

ΑΕΚ Β - Διαγόρας (15.00, «Γ. Καμάρας»)

Διαιτητής: Τζαμουτζαντώνης (Χίου)

Βοηθοί: Κολοσιώνης (Αιτ/νίας), Κωνσταντίνου (Πρέβεζας / Λευκάδας)

 

Κηφισιά - Χανιά (15.00, «Μ. Κρητικόπουλος»)

Διαιτητής: Κουκούλας (Λέσβου)

Βοηθοί: Παπαδάκης, Μαυρουδής (Ηρακλείου)

 

Επισκοπή - Ζάκυνθος (15.00, Π.Ι. Βαρδινογιάννης)

Διαιτητής: Κατοίκος (Αθήνας)

Βοηθοί: Γεωργακόπουλος (Πειραιά), Δημόπουλος (Δυτ. Αττικής)

 

Ρόδος – ΟΦ Ιεράπετρας (15.00, Δημ. Ρόδου)

Διαιτητής: Χ. Βεργέτης (Αρκαδίας)

Βοηθοί: Δ. Βεργέτης (Αργολίδας), Κύριος (Αρκαδίας)

 

Λεβαδειακός - Καλλιθέα (15.00 ERTSPORTS, Δημ. Λιβαδειάς)

Διαιτητής: Αγγελάκης (Μακεδονίας)

Βοηθοί: Δημητριάδης (Καστοριάς), Μωυσιάδης (Ηπείρου)

 

Ρεπό: Καραϊσκάκης Άρτας

Τελευταία τροποποίηση στις
Copyright © 2013 24oresnews.gr - Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος - Ανάπτυξη & υποστήριξη ιστοσελίδας: LEONweb