goggle ads

A+ A A-

Ο Ματθαίος Βουρνέλης διαιτητής στο ντέρμπι Ξάνθη - Βέροια

Ανακοινώθηκαν από την ΚΕ οι διαιτητές των αναμετρήσεων της 15ης αγωνιστικής της Super League 2. Τον αγώνα της Βέροιας στην Ξάνθη, στο ντέρμπι της ημέρας, ορίστηκε να διαιτητεύσει ο Ματθαίος Βουρνέλης (του Συνδέσμου Μακεδονίας), με βοηθούς τους Νατσιόπουλο και Αϊναλή (Μακεδονίας).

Αναλυτικά:

Α ΟΜΙΛΟΣ

Σάββατο 22 Ιανουαρίου

Αλμωπός Αριδαίας – Ολυμπιακός Β (14.45, Δημ. Αριδαίας)
Διαιτητής: Τακίδης (Κιλκίς)
Βοηθοί: Χαραλαμπόπουλος (Κιλκίς), Δημόπουλος (Φλώρινας)

Νίκη Βόλου – Απόλλων Λάρισας (14.45, Νεάπολης)
Διαιτητής: Βεργέτης (Αρκαδίας)
Βοηθοί: Κύριος (Αρκαδίας), Δελής (Βοιωτίας)

ΠΑΟΚ Β – Τρίκαλα (14.45, ERTSPORTS Μακεδονικού)
Διαιτητής: Μέγας (Πιερίας)
Βοηθοί: Βρούζος, Μηνούδης (Πιερίας)

Ξάνθη – Βέροια (17.00 ΕΡΤ3, Ξάνθη Arena)
Διαιτητής: Βουρνέλης (Μακεδονίας)
Βοηθοί: Νατσιόπουλος, Αϊναλής (Μακεδονίας)

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

Πιερικός - Απόλλων Πόντου (14.45, Α ΔΑΚ Κατερίνης)
Διαιτητής: Τάσσης (Ηπείρου)
Βοηθοί: Λιόντος, Διαμαντής (Ηπείρου)

Θεσπρωτός - Π.Ο.Τ. Ηρακλής (14.45, Ηγουμενίτσας)
Διαιτητής: Ρηγόπουλος (Ηλείας)
Βοηθοί: Φαλτάκας (Γρεβενών), Καραλής (Ηλείας)

Καβάλα – Πανσερραϊκός (14.45, «Ανθή Καραγιάννη»)
Διαιτητής: Τσοπουλίδης (Ξάνθης)
Βοηθοί: Χατζηνάκος, Κουβαλάκης (Δράμας)

Ολυμπιακός Βόλου - ΑΕΛ (14.45, Νεάπολης)
Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά)
Βοηθοί: Κορωνάς, Χρηστάκος (Πειραιά)

 

Β ΟΜΙΛΟΣ

Κυριακή 23 Ιανουαρίου

ΑΕΚ Β - Επισκοπή (14.00, ΟΑΚΑ)
Διαιτητής: Κρασαγάκης (Ηρακλείου)
Βοηθοί: Δασκαλάκης (Ηρακλείου), Αρμακόλας (Κυκλάδων)

Καλαμάτα - Ρόδος (14.45, Μεσσήνης)
Διαιτητής: Νικολάου (Αθήνας)
Βοηθοί: Τσολακίδης, Αραβίδης (Αθήνας)

Παναθηναϊκός Β - Λεβαδειακός (14.45 ERTSPORTS, Ασπροπύργου)
Διαιτητής: Βάτσιος (Δυτ. Αττικής)
Βοηθοί: Δημόπουλος, Πλακάς (Δυτ. Αττικής)

Καραϊσκάκης Άρτας - Ηρόδοτος (14.45, Αγίων Αναργύρων)
Διαιτητής: Γιουματζίδης (Πέλλας)
Βοηθοί: Δέλλιος (Πέλλας), Τοροσιάδης (Μακεδονίας)

Εργοτέλης - Αιγάλεω (14.45, Παγκρήτιο)
Διαιτητής: Κουκουράκης (Χανίων)
Βοηθοί: Αναστασάκης (Χανίων), Πάγκαλος (Λασιθίου)

Αστέρας Βλαχιώτη - Καλλιθέα (14.45, Δημ. Σπάρτης)
Διαιτητής: Στάμος (Ηλείας)
Βοηθοί: Καλαμπόκης, Τσιλίκας (Αιτ/νίας)

Διαγόρας - ΟΦΙ (14.45, Δημ. Ρόδου)
Διαιτητής: Δραγάτης (Αν. Αττικής)
Βοηθοί: Καραθανάσης (Αν. Αττικής), Οικονόμου (Δυτ. Αττικής)

Χανιά - Ζάκυνθος (14.45, Περιβολίων)
Διαιτητής: Μαχαίρας (Αθήνας)
Βοηθοί: Νικολάου (Αθήνας), Γουρνιάς (Αν. Αττικής)

Copyright © 2013 24oresnews.gr - Με την επιφύλαξη παντός δικαιώματος - Ανάπτυξη & υποστήριξη ιστοσελίδας: LEONweb